O Kancelarii OMEGA

Kancelaria Rachunkowa OMEGA, kieruje swoją ofertę do Klientów, którzy od swoich księgowych oczekują elastyczności, szerokiej wiedzy oraz wsparcia merytorycznego. Świadcząc szeroki wachlarz usług księgowych wspieramy działalność i rozwój współpracujących z nami Firm i Organizacji.

Współpracujemy z Firmami o różnym profilu działania, są to Organizacje Pozarządowe, Spółki Prawa Handlowego, jak również najczęściej spotykane Spółki Cywilne oraz Osoby Fizyczne Prowadzące Działalność Gospodarczą.

Świadcząc usługi zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie oraz na zasadach określanych indywidualnie do potrzeb Klienta.

Mamy doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu księgowości firm usługowych, handlowych czy produkcyjnych, a naszymi atutami jest stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie oraz przede wszystkim dbałość o Klienta.

Nasza wiedza i doświadczenie zostało potwierdzone Certyfikatem Ministra Finansów wydanym w 2008r – nr 28026/2008.

Wspieramy działania Przedsiębiorcy od samego początku, zarówno przy rozpoczynaniu przez niego działalności jak i na dalszym etapie jej prowadzenia. Proponowane przez nas rozwiązania z pewnością umożliwią realizację prowadzonych przez Klienta przedsięwzięć. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę dla Firm na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem woj. śląskiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego i świętokrzyskiego.

Szczycimy się konkurencyjnymi cenami oraz szybkością realizacji usług.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Alicja Wola

CO NAS WYRÓŻNIA?

Do każdego zadania podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Dla naszych Klientów wyszukujemy najbardziej optymalne rozwiązania, mające na celu przede wszystkim wysoką dbałość o Ich interesy i bezpieczeństwo oraz poprawność księgowo-prawną prowadzonych operacji. Nasza wiedza i doświadczenie zostało potwierdzone Certyfikatem Ministra Finansów wydanym w 2008r – nr 28026/2008.

Powierzając nam prowadzenie swojej księgowości zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie zdarzenia księgowe będą prowadzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i orzecznictwem. Będziemy Państwa Reprezentantem w kontaktach z Przedstawicielami Organów Administracji Państwowej oraz będziemy aktywnie uczestniczyć w przypadku badania sprawozdań finansowych przez biegłych rewidentów, jak również w przypadku wszelkich innych kontroli, zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Profesjonalna księgowość nie musi być droga! Nasze ceny ustalamy indywidualnie podczas rozmowy z Klientem i dopasowujemy je do wielkości Firmy, ilości dokumentów i zakresu świadczonych usług. Zapytaj ile nasza obsługa będzie kosztować w Twoim przypadku! Serdecznie zapraszamy!

Nasi Klienci szczególnie doceniają nasze zaangażowanie, szybkość obsługi oraz umiejętność znajdowania najbardziej optymalnych rozwiązań, uwzględniających Ich interesy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości Firm usługowych, handlowych czy produkcyjnych, a naszymi atutami jest stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie oraz przede wszystkim dbałość o Klienta.

Naszych Klientów traktujemy priorytetowo. Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni. Zdajemy sobie sprawę, że wiele wątpliwości naszych Klientów wymaga szybkiego wyjaśnienia, dlatego jesteśmy dla Państwa dostępni również poza standardowymi godzinami pracy. Zawsze możesz zapytać o interesujące Cię kwestie, a odpowiemy niezwłocznie telefonicznie, mailem, bądź smsem!!!

DLACZEGO MY?
  •  Kancelaria Rachunkowa OMEGA prowadzi swoją działalność w oparciu o wydany przez Ministra Finansów Certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych  nr 28026/2008.
  •  Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy wykonywaniu tego rodzaju usług.
  •  Podstawowym profilem naszej działalności jest  kompleksowa obsługa księgowo-rachunkowa oraz kadrowo-płacowa  podmiotów o różnym profilu działalności jak i formie prawnej.
  • Naszymi Klientami są Jednoosobowe Działalności Gospodarcze, Spółki Osobowe, Fundacje jak również Spółki Prawa Handlowego.
  • W naszej pracy korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, aby ograniczyć Państwa udział w procesie księgowania tylko do niezbędnego minimum.
  •  Nasza oferta skierowana jest do Klientów szanujących swój czas – zapewniamy dojazd do Klienta, a dzięki współpracy ze Specjalistami z zakresu BHP, obsługi prawnej czy szkoleń pracowniczych – nasz Przedsiębiorca może całkowicie skupić się na dynamicznym rozwoju własnej Firmy.

 

ZADOWOLENI STALI KLIENCI

Swoje profesjonalne usługi księgowo – prawne świadczymy na terenie całego województwa śląskiego, w tym w Sosnowcu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Mysłowicach, Tarnowskich Górach i okolicach, mamy również Klientów z województwa łódzkiego oraz małopolskiego tj. z Krakowa, Trzebini, Myślenic, itp.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi opiniami naszych Klientów oraz do polubienia naszej strony na Facebooku!

Zobacz więcej komentarzy

Adres
ul. Wojska Polskiego 31
41-208 Sosnowiec

Dane kontaktowe
510-139-887
biuro@ksiegowasosnowiec.eu

Godziny
Poniedziałek—Piątek: 8:00–16:00
Serdecznie zapraszamy!


NASZE CERTYFIKATY
ZNAJDŹ NAS