Serdecznie zapraszamy do kontaktu! – tel. +48 510 139 887

Kancelaria Rachunkowa OMEGA, kieruje swoją ofertę do Klientów, którzy od swoich księgowych oczekują elastyczności, szerokiej wiedzy oraz wsparcia merytorycznego. Świadcząc szeroki wachlarz usług księgowych wspieramy działalność i rozwój współpracujących z nami Firm i Organizacji.

Współpracujemy z Firmami o różnym profilu działania, są to Organizacje Pozarządowe, Spółki Prawa Handlowego, jak również najczęściej spotykane Spółki Cywilne oraz Osoby Fizyczne Prowadzące Działalność Gospodarczą.

Świadcząc usługi zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie oraz na zasadach określanych indywidualnie do potrzeb Klienta.

Mamy doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu księgowości firm usługowych, handlowych czy produkcyjnych, a naszymi atutami jest stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie oraz przede wszystkim dbałość o Klienta.

Wspieramy działania Przedsiębiorcy od samego początku, zarówno przy rozpoczynaniu przez niego działalności jak i na dalszym etapie jej prowadzenia. Proponowane przez nas rozwiązania z pewnością umożliwią realizację prowadzonych przez Klienta przedsięwzięć. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę dla Firm na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem woj. śląskiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego i świętokrzyskiego.

Szczycimy się konkurencyjnymi cenami oraz szybkością realizacji usług.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Opinie o naszej Kancelarii

Nasze atuty

Profesjonalizm i doświadczenie

Do każdego zadania podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Dla naszych Klientów wyszukujemy najbardziej optymalne rozwiązania, mające na celu przede wszystkim wysoką dbałość o Ich interesy i bezpieczeństwo oraz poprawność księgowo-prawną prowadzonych operacji.

Zadowoleni Stali Klienci

Nasi Klienci szczególnie doceniają nasze zaangażowanie, szybkość obsługi oraz umiejętność znajdowania najbardziej optymalnych rozwiązań, uwzględniających Ich interesy.

Wysoka jakość obsługi

Powierzając nam prowadzenie swojej księgowości zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie zdarzenia księgowe będą prowadzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i orzecznictwem. Będziemy Państwa Reprezentantem w kontaktach z Przedstawicielami Organów Administracji Państwowej oraz będziemy aktywnie uczestniczyć w przypadku badania sprawozdań finansowych przez biegłych rewidentów, jak również w przypadku wszelkich innych kontroli, zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Przystępne ceny!

Profesjonalna księgowość nie musi być droga! Nasze ceny ustalamy indywidualnie podczas rozmowy z Klientem i dopasowujemy je do wielkości Firmy, ilości dokumentów i zakresu świadczonych usług. Zapytaj ile nasza obsługa będzie kosztować w Twoim przypadku! Serdecznie zapraszamy!

 • Kancelaria Rachunkowa
  OMEGA Sp. z o.o.

  NIP: 644-354-53-74
  REGON: 381606115
  KRS: 0000753447

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  ul. Wojska Polskiego 31

  41-208 Sosnowiec

  Tel. +48 510 139 887

  E-mail: biuro@ksiegowasosnowiec.eu